+48 91 434 72 09 / 607 216 866 biuro@odtj-szczecin.pl
nauka jazdy szczecin
 szkoła jazdy Szczecin
kwalifikacja wstępna
jazdy dodatkowe, uzupełniające

Prawo jazdy to nie tylko wymóg czasów współczesnych, ale również możliwość zdobycia nowego zawodu. Zapraszamy wszystkich chętnych na wybrany kurs nauka jazdy w Szczecinie – do wyboru są kategorie B, B+E, C, C+E, D oraz D+E. 

Organizowana przez nas nauka jazdy w Szczecinie to wyjątkowe zajęcia – zapewniamy przyjazną i bezstresową atmosferę. Nauczysz się bezpiecznie i odpowiedzialnie kierować wybranym pojazdem, nie tylko samochodem osobowym. W naszej szkole nauki jazdy przywiązujemy dużą wagę do zajęć teoretycznych w sali wykładowej i praktycznych na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim. Jesteśmy szkołą o wieloletnim doświadczeniu i tradycji, a cenne umiejętności przekazuje rzetelna i uprzejma kadra. Nasze kursy ukończyło wielu szczęśliwych posiadaczy prawa jazdy, którzy chwalą nas za wysoki poziom nauczania. Jeśli interesuje Cię dobra szkoła jazdy w Szczecinie, zapraszamy do nas!

Dbamy o najdrobniejszy szczegół, aby mieć pewność, że przygotujemy Cię do egzaminu, ale i do jazdy już po uzyskaniu prawa jazdy na najwyższym poziomie. Do każdego kursanta podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, ucząc go jednocześnie opanowania i samokontroli. Nasz wysoki poziom nauki przekłada się na jedną z najwyższych zdawalności podczas egzaminu na prawo jazdy. W naszej ofercie posiadamy również bezpłatne szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców i obsługi tachografów.

W ramach kursów na prawo jazdy oferujemy:

  • nauka jazdy kat B
  • nauka jazdy kat. B+E
  • nauka jazdu kat C
  • nauka jazdy kat C+E
  • nauka jazdy kat C C+CE
  • nauka jazdy kat D

 

Profil kandydata na kierowcę
Aby zapisać się na kurs prawa jazdy kat A B BE C CE D DE do naszej szkoły nauki jazdy w Szczecinie, należy posiadać profil kandydata na kierowcę (nr PKK). Aby go uzyskać, potrzebne są: fotografia, orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologiczne (dot. kat. C, C+E, D ). Następnie należy udać się do Starostwa Powiatowego zgodnym z adresem zameldowania. Po otrzymaniu numeru PKK trzeba zgłosić się do ośrodka szkoleniowego, w którym zamierzamy odbyć kurs prawa jazdy w Szczecinie.
Ponadto nasza szkoła jazdy oferuje także badania psychologiczne dla kierowców.

Więcej informacji pod nr tel. 607 216 866.

Nauka Jazdy OKK - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Szczecinie Sp. z o.o.
al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin
Kontakt
tel.: +48 91 434 72 09 / 607 216 866
e-mail: biuro@odtj-szczecin.pl
Czynne: PN-PT 9:00-17:00
Bank: IDEA BANK
Nr konta: 28 1950 0001 2006 0043 9683 0003