szkoła jazdy Szczecin
kwalifikacja wstępna

Nasza szkoła w 2022r. uzyskała najwyższą zdawalność na prawo jazdy w WORD Szczecin. https://eurzad.szczecin.pl/chapter_51038.asp

Prowadzimy kursy na prawo jazdy z renkowersji wojskowej.

Prawo jazdy to nie tylko wymóg czasów współczesnych, ale również możliwość zdobycia nowego zawodu. Zapraszamy wszystkich chętnych na wybrany kurs nauka jazdy w Szczecinie – do wyboru są kategorie B, B+E, C, C+E, D oraz D+E. 

Organizowana przez nas nauka jazdy w Szczecinie to wyjątkowe zajęcia – zapewniamy przyjazną i bezstresową atmosferę. Nauczysz się bezpiecznie i odpowiedzialnie kierować wybranym pojazdem, nie tylko samochodem osobowym. W naszej szkole nauki jazdy przywiązujemy dużą wagę do zajęć teoretycznych w sali wykładowej i praktycznych na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim. Jesteśmy szkołą o wieloletnim doświadczeniu i tradycji, a cenne umiejętności przekazuje rzetelna i uprzejma kadra. Nasze kursy ukończyło wielu szczęśliwych posiadaczy prawa jazdy, którzy chwalą nas za wysoki poziom nauczania. Jeśli interesuje Cię dobra szkoła jazdy w Szczecinie, zapraszamy do nas!

Dbamy o najdrobniejszy szczegół, aby mieć pewność, że przygotujemy Cię do egzaminu, ale i do jazdy już po uzyskaniu prawa jazdy na najwyższym poziomie. Do każdego kursanta podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, ucząc go jednocześnie opanowania i samokontroli. Nasz wysoki poziom nauki przekłada się na jedną z najwyższych zdawalności podczas egzaminu na prawo jazdy. W naszej ofercie posiadamy również bezpłatne szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców i obsługi tachografów.

W ramach kursów na prawo jazdy oferujemy:

Nasz ośrodek oferuje także pomoc w uzyskaniu PKK, m. in. poprzez dysponowaniem bazą psychologów i lekarzy.

Nauka Jazdy ODTJ - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Szczecinie Sp. z o.o.
al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin
Czynne: PN-PT 9:00-16:30
Bank: SANTANDER
Nr konta: 25 1090 1492 0000 0001 4478 9974