+48 91 434 72 09 / 607 216 866 biuro@odtj-szczecin.pl

Prawo jazdy to nie tylko wymóg czasów współczesnych, ale również możliwość zdobycia nowego zawodu. Zapraszamy wszystkich chętnych na wybrany kurs nauka jazdy w Szczecinie – do wyboru są kategorie B, B+E, C, C+E, D oraz D+E. 

Organizowana przez nas nauka jazdy w Szczecinie to wyjątkowe zajęcia – zapewniamy przyjazną i bezstresową atmosferę. Nauczysz się bezpiecznie i odpowiedzialnie kierować wybranym pojazdem, nie tylko samochodem osobowym. W naszej szkole nauki jazdy przywiązujemy dużą wagę do zajęć teoretycznych i praktycznych. Jesteśmy szkołą o wieloletnim doświadczeniu i tradycji, a cenne umiejętności przekazuje rzetelna i uprzejma kadra. Nasze kursy ukończyło wielu szczęśliwych posiadaczy prawa jazdy, którzy chwalą nas za wysoki poziom nauczania. Jeśli interesuje Cię dobra szkoła jazdy w Szczecinie, zapraszamy do nas!

Dbamy o najdrobniejszy szczegół, aby mieć pewność, że przygotujemy Cię do egzaminu, ale i do jazdy już po uzyskaniu prawa jazdy na najwyższym poziomie. Do każdego kursanta podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, ucząc go jednocześnie opanowania i samokontroli. Nasz wysoki poziom nauki przekłada się na jedną z najwyższych zdawalności podczas egzaminu na prawo jazdy. W naszej ofercie posiadamy również bezpłatne szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców i obsługi tachografów.

W ramach kursów na prawo jazdy oferujemy:

  • nauka jazdy kat B
  • nauka jazdy kat. B+E
  • nauka jazdu kat C
  • nauka jazdy kat C+E
  • nauka jazdy kat C C+CE
  • nauka jazdy kat D

 

Profil kandydata na kierowcę
Aby zapisać się na kurs prawa jazdy kat A B BE C CE D DE do naszej szkoły nauki jazdy w Szczecinie, należy posiadać profil kandydata na kierowcę (nr PKK). Aby go uzyskać, potrzebne są: fotografia, orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologiczne (dot. kat. C, C+E, D ). Następnie należy udać się do Starostwa Powiatowego zgodnym z adresem zameldowania. Po otrzymaniu numeru PKK trzeba zgłosić się do ośrodka szkoleniowego, w którym zamierzamy odbyć kurs prawa jazdy w Szczecinie.
Ponadto nasza szkoła jazdy oferuje także badania psychologiczne dla kierowców.

Więcej informacji pod nr tel. 607 216 866.

Nauka Jazdy OKK - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Szczecinie Sp. z o.o.
al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin
Kontakt
tel.: +48 91 434 72 09 / 607 216 866
e-mail: biuro@odtj-szczecin.pl
Czynne: PN-PT 9:00-17:00
Bank: IDEA BANK
Nr konta: 28 1950 0001 2006 0043 9683 0003