szkoła jazdy Szczecin
kwalifikacja wstępna

Nauka jazdy kat. C+CE

Łączony kurs nauki jazdy na dwie kategorie C+CE, prowadzony jest w celu przyśpieszenia szkolenia. W podstawowym kursie nauki jazdy kat. C musimy odbyć min. 20 godz. zajęć teoretycznych i 30 godz. zajęć praktycznych. Podczas łączenia kursów kategorii C i CE zakres szkolenia praktycznego kategorii C jest pomniejszony o 10 godzin nauki jazdy. Dzięki temu można przyśpieszyć szkolenie oraz zmniejszyć koszt szkolenia.

2022 to bardzo dobry moment na zostanie kierowcą zawodowym. Jak wynika ze specjalistycznych raportów dotyczących rynku transportu (np. tego opisanego tu), w Polsce brakuje ponad 100 000 kierowców! Pracodawcy szukają kierowców ciężarówek i są w stanie zapłacić im duże pieniądze, ale po prostu nie mają komu. Kurs prawa jazdy na kategorię C+CE to najszybsza droga do zdobycia dwóch ważnych kategorii prawa jazdy potrzebnych do wykonywania nowego zawodu.

Chciałbyś zostać kierowcą zawodowym i chcesz wiedzieć dokładnie, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas i dowiedz się, jakie kroki musisz podjąć!

Kurs nauki jazdy kategorii C+CE obejmuje:

  • 20 godzin zajęć teoretycznych,
  • 20 godzin zajęć praktycznych kategorii C,
  • 25 godzin zajęć praktycznych kategorii CE
  • 2 godzinę egzaminu wewnętrznego,

Zapewniamy podręcznik oraz przykładowe pytania egzaminacyjne na płycie CD.

Zdanie egzaminu uprawnia do kierowania:

  • pojazdem samochodowym DMC powyżej 3,5 tony ( za wyjątkiem autobusów ) + przyczepa, 
  • kategorii C+E, uprawnia do kierowania zespołem pojazdów złożonym z ciągnika rolniczego z przyczepą (przyczepami) lub pojazdu wolnobieżnego z przyczepą (przyczepami);
  • wg. kat. AM.

Aby zapisać się na kurs, należy posiadać prawo jazdy kategorii B, mieć ukończone 21 lat dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii C, C+E, lub 18 lat dla osób posiadających kwalifikację wstępną.

Brzmi dobrze? Sprawdź nasz cennik! PS. Zauważ, że robiąc od razu kurs C + CE zaoszczędzasz aż 1000 zł w porównaniu do robienia tych dwóch kursów osobno!

Nauka Jazdy OKK - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Szczecinie Sp. z o.o.
al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin
Czynne: PN-PT 9:00-17:00
Bank: SANTANDER
Nr konta: 25 1090 1492 0000 0001 4478 9974