szkoła jazdy Szczecin
kwalifikacja wstępna

Miło nam poinformować, że Ośrodek Kształcenia Kierowców (OKK) J. Witkowski został przekształcony w nowy podmiot gospodarczy. Teraz nasza firma świadczy usługi pod nazwą Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. Jesteśmy popularną szkołą nauki jazdy w Szczecinie, ale nie tylko – nasza oferta jest znacznie szersza. 

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Szczecinie posiada wysoki standard i gwarantuje najwyższy poziom szkoleń. W naszej ofercie możemy zaproponować kursy z zakresu nauki jazdy w Szczecinie – różnych kategorii, kwalifikacji wstępnej, szkolenia okresowe dla kierowców (kod 95 prawa jazdy), kursy ADR. Nieumiejętne prowadzenie auta przyczynia się do aż 80% wypadków.

Prawda, że warto uczyć się jeździć od najlepszych i doskonalić swoje umiejętności? 

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy w sposób odpowiedni i profesjonalny przekażą wiedzę każdemu kursantowi. Swoje wysokie umiejętności potwierdzili już wielokrotnie. Prowadzimy zajęcia w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, dbając o komfort naszych klientów. Zapewniamy też materiały szkoleniowe, które ułatwią naukę i zdobywanie umiejętności praktycznych. Dzięki nam łatwo zdobędziesz prawo jazdy w Szczecinie! 

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę oraz podnosimy jakość usług. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów i jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zachęcamy do kontaktu z nami, a z pewnością doradzimy i udzielimy wyczerpujących informacji. 

Ponadto w naszym ośrodku szczególnie dbamy o bezpieczeństwo kierowców. Wszystkie nasze kursy i szkolenia podnoszą poziom wiedzy i umiejętności kursantów, dzięki czemu zyskują oni pewność na drodze i wykazują odpowiedni sposób reakcji na różne zdarzenia mające miejsce w ruchu drogowym. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zagrożeń i każdej sytuacji na drodze, ale musimy uczyć się reagować w razie niebezpieczeństwa. W tym celu ważne jest nieustanne doskonalenie techniki jazdy i podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności. 

Udowadniamy, że nauka jazdy w naszym ośrodku w Szczecinie może być przyjemna! 

Nasz ośrodek współpracuje z niżej wymienionymi lekarzami:

  • PSYCHOLOG - Magdalena ZUBKIEWICZ
    tel. 501 253 450, ul. Bogusława X 3 (deptak), Szczecin
Nauka Jazdy ODTJ - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Szczecinie Sp. z o.o.
al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin
Czynne: PN-PT 9:00-16:30
Bank: SANTANDER
Nr konta: 25 1090 1492 0000 0001 4478 9974